Poutník Petr Hirsch - 16 000 km pěšky

Poutník Petr Hirsch – 1. exkluzivní videoreport pro čtenáře ŽivotNaCestách.cz

Dokážete si představit, že byste ušli pěšky 16 000 km? Poutník Petr Hirsch ano! Strávil totiž na své poslední pouti dva roky a celkově při ní po svých ušel 16 000 km. Zní to až neuvěřitelně, že? O této pouti jste si na našem webu mohli přečíst především díky Petru Slavíkovi, který připravil článek Rozhovor: Petr Hirsch – 16 000 km pěšky, kde se dočtete, co k tomu Poutníka Petra Hirsche vedlo, kudy vedla jeho cesta a spoustu dalších zajímavých informací.

Teď se Petr Hirsch vydal na další pouť, před kterou mi při naší komunikaci slíbil, že se nám čas od času ozve a bude mít nějaké zajímavé exkluzivní příspěvky pro čtenáře webu ŽivotNaCestách.cz.

Petr slib dodržel a tak se také stalo, za což mu patří náš obrovský dík a současně také obdiv za to, co dělá a jakým způsobem se rozhodl motivovat lidi a přesvědčit spousty z nás, že když člověk něco chce, tak to prostě jde. Držíme mu palce a zdravíme jej na jeho pouť a budeme se moc těšit na další videa, fotky a články, které pro vás, naše věrné čtenáře, zase jistě brzy připraví.

Tady je první ze dvou exkluzivních videí pro ŽivotNaCestách.cz, která nám Poutník Petr Hirsch z jeho pouti natočil a poslal:

Petrovy stopy můžete sledovat jak na našich stránkách, tak také na jeho oficiálním webu www.Pout.eu, kam bude z jeho poutě jistě také přispívat a jehož jsme spolu s cestovatelským portálem Hedvábná stezka jedním ze dvou hrdých mediálních partnerů!

A tady je pokračování videa:

Pokud se vám článek líbil, nejlépe nás odměníte příspěvkem na provoz webu anebo pronájmem reklamních ploch či jinou formou reklamy na našich stránkách. Velmi potěšíte také lajkováním a sdílením našich článků.

2 komentáře u „Poutník Petr Hirsch – 1. exkluzivní videoreport pro čtenáře ŽivotNaCestách.cz“

Komentáře