POUTNÍK PETR HIRSCH – 2. EXKLUZIVNÍ VIDEOREPORT PRO ČTENÁŘE ŽIVOTNACESTÁCH.CZ

Poutník Petr Hirsch – 2. exkluzivní videoreport pro čtenáře ŽivotNaCestách.cz

Poutník Petr Hirsch se nám jeho 1. exkluzivním videoreportem pro čtenáře webu ŽivotNaCestách.cz ozval někde z Třeboňského vrchu, přibližně 150 km od Chebu. Dnes nám zaslal svůj 2. videoreport, kterým se nám a našim čtenářům hlásí z Belgie, kde se mu včera podařilo přespat v garáži na gauči na statku u místní paní.

Křišťálová lupa – nominační tlačítko 200×200

Líbí se vám náš web? Uděláte nám velkou radost, když nás budete nominovat v kategorii „zájmové weby“ v naší nejznámější anketě Křišťálová Lupa, která oceňuje nejoblíbenější a nejzajímavější projekty a služby českého internetu! Vás to nic nestojí, zabere vám to skutečně jen pár vteřin a nás to opravdu velice potěší, děkujeme! Kliknutím na logo soutěže vlevo se vám otevře rovnou stránka, kde stačí zadat adresu našeho webu (www.zivotnacestach.cz) a Váš e-mail a vyplněný formulář odeslat. Ano, tak snadné to je! ;-)

Petrovu pouť pro vás dál sledujeme a těšíme se na další videoreporty z jeho cesty, které nám bude pravidelně z jeho cesty i nadále zasílat. Zpracování videa ale zabere spoustu času a sami dobře z našich cest víme, že ne vždy je po ruce zásuvka, kde jde dobít kameru, foťák nebo notebook, a že zpracování videa samotného taky něco zabere. Proto jej průběžně můžete sledovat také na jeho webu www.pout.eu a jeho FaceBookové stránce Poutník.

Pokud se vám náš článek líbil, nejlépe nás odměníte jeho lajkováním a sdílením s vašimi přáteli nebo lajknutím naší stránky ŽivotNaCestách.cz na Facebooku. Děkujeme!

1 komentář u „Poutník Petr Hirsch – 2. exkluzivní videoreport pro čtenáře ŽivotNaCestách.cz“

Komentáře