Partneři webu ŽivotNaCestách.cz

IT BŘECLAV s.r.o.

Společnost IT BŘECLAV s.r.o. se zabývá správou IT, servisem počítačů, online marketingem a webdesignem. Je naším provozovatelem a chlebodárcem. Náš web můžete tedy podpořit i tak, že si touto společností necháte spravovat IT, PPC kampaně, udělat web a nebo třeba koupíte renovovaný notebook.

Exotická dovolená s Eso Travel

Získali jsmlogo ESO Travele podporu od CK ESO travel – největší české cestovní kanceláře, která se specializuje na exotiku. Aktuálně létá do 136 zemí světa, které její průvodci a delegáti dokonale znají.

Cyklisté vítáni

Databáze certifikovanwww.CyklisteVitani.czých stravovacích a ubytovacích zařízení. Hledejte zde kempy i turistické cíle, které poskytují perfektní zázemí pro vás i vaše kola.

 

Magazín nejen pro Seniory

i-Senior.czČtení nejen pro seniory. Naleznete zde tipy na výlet, recepty, spotřebitelské testy, společenskou etiketu, rubriku zdraví, povídky a mnoho zajímavého.

Portál pro ženy

Portál pro ženy.czDenně nové zajímavé články!


Dočasky.cz

Dočasky.cz

Web s dobrým srdcem, který se prostřednictvím svých tzv. dočaskářů snaží poskytnout dočasnou péči zvířátkům, které nemohou být z nějakého důvodu v útulcích apod.

 

Scenerie.cz
Fotobanka Scenerie.cz

Fotobanka pro fotografy, turisty, prodejce suvenýrů a příznivce fotografie.

Protibet.cz
MOST

OBECNĚ PROSPĚŠNÁ SPOLEČNOST MOST

Naším posláním je od roku 2004 podpora vzdělanosti a zlepšování životních podmínek tibetských dětí, buddhistických mnichů a mnišek, nomádů, tibetských uprchlíků i starých lidí.

Lonely Planet

Lonely Planet

Nakladatelství Lonely Planet vydává cestovní průvodce po všech zemích světa a je celosvětově oblíbenou značkou s roční produkcí více než 120 milionů knih tištěných v 11 jazycích.

Všem partnerům moc děkujeme za spolupráci!

Cestovatelský portál pro opravdové cestovatele.