Reklama

S inzercí u nás, oslovíte tisíce cestovatelů!

Na stránkách internetového magazínu ŽivotNaCestách.cz vám nabízíme hned několik zajímavých možností, jak oslovit tisíce čtenářů – cestovatelů a dobrodruhů.

Na internetu působíme od konce března 2013 a za tuto dobu jsme si dokázali vybudovat silnou a především konkrétně zacílenou skupinu čtenářů, která se ráda a denně vrací jak na web, tak na stránku ŽivotNaCestách.cz na Facebooku, čítající přes 11 600 fanoušků, kteří stále přibývají.

Pro upřesnění rovnou uvedu, že fanoušky zásadně nenakupujeme, ani je nezískáváme jiným nečestným a nelegálním způsobem.

Cestovatelský portál ŽivotNaCestách.cz se tak pozvolna stává místem, kde můžete efektivně zviditelnit svoji firmu, propagovat své produkty a oslovit tak potenciální klienty či zákazníky. Nákupem reklamy nás můžete podpořit i proto, že se vám naše práce líbí a chcete tímto způsobem přispět na provoz webu.

Naše strategie prodeje reklamy

Jsme z oboru – děláme internetový marketing (a ve volném čase moc rádi cestujeme). Snažíme se vybudovat web s kvalitním, originálním a užitečným obsahem a také dobrým hodnocením ze strany čtenářů i vyhledávačů. Aby byly zpětné odkazy z webu ŽivotNaCestách.cz skutečně hodnotné, bráníme se od samého začátku zveřejňování většího množství inzerce. 

Velmi zásadně trváme na opravdu kvalitním a především originálním obsahu, který doposud nebyl nikde publikován a naši autoři mají s místem nebo tématem, o kterém píší, osobní zkušenost. Nejedná se tedy o žádný bezhlavý nákup článků od
copywriterů, kteří na popisovaném místě dost možná ani nikdy nebyli. Totéž bychom si moc přáli od PR článků našich klientů – aby tématicky zapadaly do našeho webu a našim čtenářům byly také nějak užitečné a obsahovaly např. nějaké praktické informace nebo tipy apod.

Z našeho cestovatelského portálu si nechceme za žádnou cenu vyrobit reklamní nebo PR web, případně linkfarmu apod. a zahltit jej reklamními odkazy, jako je tomu dnes např. u většiny naší konkurence. Proto jsme se na samém začátku rozhodli, že budeme trvat na nepatrně vyšší ceně za zveřejnění PR článku pouze se dvěma odkazy v ceně. Jedině tak totiž můžeme zajistit, že budou zpětné odkazy v PR článcích zveřejněných na našem webu našim klientům do budoucna jedině ku prospěchu a dokážeme tak udržet:

  • minimálně stejnou a nebo zvyšující se kvalitu článků a obsahu webu
  • solidní exkluzivitu díky menšímu množství klientů
  • jistotu kvality zpětných odkazů z našeho webu i v budoucnu
  • že z našeho webu nepovedou tisíce zpětných reklamních odkazů

Tato strategie byla nastavena hned na samém začátku již v roce 2013, kdy jsem web spouštěl a dnes již po letech zkušeností a referencí od našich klientů víme, že byla nastavena správně.

Reklamní články

Patří k efektivním způsobům, jak oslovit naše čtenáře, získat kvalitní zpětné odkazy a jednoduše prezentovat vaši značku a služby. U reklamních článků trváme na tom, aby jejich obsah zapadal tématicky do webu ŽivotNaCestách.cz, byl pro naše čtenáře přínosem a obsahoval nějaké zajímavé či praktické informace.

Výhody reklamního článku:

  • stovky zainteresovaných čtenářů
  • nízká cena, vysoká efektivita
  • publikovaný článek a jeho URL zůstává trvale na webu
  • odkazy v článku jsou „do follow“
  • všechny nově publikované články zařazujeme zdarma mezi 6 hlavních (featured) příspěvků
  • každý PR článek automaticky sdílíme našim více než 11 600 fanouškům na Facebooku

Profily na sociálních sítích:

ŽivotNaCestách.cz provozuje pravidelně aktualizované a hojně navštěvované stránky a profily na všech moderních a oblíbených sociálních sítích – od Facebooku přes Twitter a Pinterest až po Instagram.

Cena

Pro informace o cenách nás prosím kontaktujte.

Děkujeme za váš zájem a těšíme se na naši spolupráci!

Cestovatelský portál pro opravdové cestovatele.