Den otevřených sklepů v Hovoranech

Přesně za měsíc, tedy 20. července 2013, se od 11. hodiny pro milovníky vína otevřou v Hovoranech všechny sklepy. I přes to, že tady není zdaleka tolik sklepů, jako např. na akci Ze sklepa do sklepa ve Velkých Bílovicích, jistě si přijdete na své a o to komornější bude mít tato akce atmosféru.

Den otevřených sklepů v Hovoranech

Ve Velkých Bílovicích navíc tato akce bývá každým rokem čím dál dřív, a tak je to velká sázka do loterie, co se počasí týče, a člověk většinou až do poslední chvíle neví, jak bude. V roce 2012 jsme na této akci doslova mrzli a to pak člověku snadno zkazí dojem z jinak perfektní a úžasně zorganizované akce.

To se vám v Hovoranech stát nemůže. I když v posledních letech je nejspíš možné v souvislosti s počasím už naprosto cokoliv a pokud sněží v Kapském městě, tak už mě jen tak něco nepřekvapí…Doufejme ale, že to se nás v červenci v našich končinách snad netýká :-)

Pokud hledáte spíše poklidnější akce, kde nebude tisíce lidí, pak je Den otevřených sklepů v Hovoranech možná právě pro vás tím ideálním tipem na pohodovou vinařskou akci. Ale kdo ví, třeba po tomto tipu na webu ŽivotNaCestách.cz dorazí tolik lidí, že se tam nebude dát ani pohnout ;-)

Od 20:00 hod. si budete moci víno vychutnávat při cimbálu.

V areálu sklepů je navíc možné i kempování u nedalekého rybníka, což je opravdu super, a tak se nabízí i varianta přijet po vlastní ose na kole tzv. na těžko, což by mohla být náramná sranda především na druhý den…

Kontakt: 605 870 249, 606 482 210

Web: www.vinozhovoran.cz

Na zdraví!

Líbil se vám tento článek? Odměňte prosím naše autory za jejich práci lajkováním a sdílením tohoto článku, děkujeme!

Komentáře