ŽivotNaCestách.cz - Titulní foto s logem

Technické potíže jsou díky skvělé podpoře webhostingu vyřešeny!

Technické potíže posledních dvou dnů

Nedokážu si úplně vysvětlit, co přesně se stalo, ale jistě jste si někteří všimli, že v posledních 2 dnech místy web nefungoval úplně tak jako doteď. S největší pravděpodobností se tak stalo poté, co jsem se pokusil regulérně odinstalovat plugin pro zveřejňování reklamy na webu (konkrétně AdRotate), kterou jsem se nakonec rozhodl, že na webu prozatím zobrazovat nebudu.

Co způsobilo problémy?

Žádné další změny jsem nikde nedělal a odinstalace toho pluginu bohužel způsobila, že se přestal načítat celý web. Tím si jsem zcela jistý. Vzápětí na to ale přestalo fungovat také rozšíření JetPack, které se stará o zobrazování statistik návštěvnosti webu přímo v redakčním systému, ale hlavně také o sdílení a lajkování článků, komentáře a pár dalších užitečných věcí.

Dobrý a spolehlivý webhosting s dobrou podporou je opravdu základ!

Díky skvělé podpoře provozovatele našeho webhostingu – společnosti HostingSolutions.cz a panu Lukáši Potěšilovi, který dostává důstojně svého jména, jak to jen nejlépe jde, a opravdu mě velice potěšil, se nakonec podařilo obnovit data ze záloh a zprovoznit kromě toho opět veškeré funkce webu tak, jako tomu bylo doteď.

Omluva

Tímto bych se rád omluvil našim pravidelným čtenářům za krátké výpadky webu, za které nemohl ani náš webhosting, tak ani redakční systém WordPress, ale pouze jeden špatně napsaný plugin do tohoto systému. Zrovna tak se omlouvám autorům, kterým to způsobilo potíže a museli nahrávat znovu některé fotky apod.

Potíže a čas spojený s jejich řešením nás bohužel na pár dnů (a hlavně také nocí) zaměstnal natolik, že nezbývalo moc času na přípravu článků. Prosíme tedy o pochopení, pokud bychom o víkendu na webu ŽivotNaCestách.cz náhodou žádný článek nezvládli připravit a publikovat.

Krásný víkend všem!

Váš ŽivotNaCestách.cz

 

 

Komentáře