Diskuzní fórum o cestování na webu Život na cestách.

Nové diskuzní fórum o cestování na adrese Forum.ZivotNaCestach.cz

Taky věčně pátráte po užitečných informacích při plánování vaší cesty? Už vás nebaví prohledávat složitě komentáře pod různými články a pročítat stovky blogů při hledání zajímavých informací? Prahnete po praktických zkušenostech z cest jiných cestovatelů, kteří se právě vrátili ze země, do které se chystáte? Máte už po krk diskuzních fór, kde je sice milion informací, ale najít je tam je složitější než státnice z japonštiny?

Pak to možná zkuste s námi a navštivte, bavte se a diskutujte na našem nově zřízeném diskuzním fóru věnovanému všemu kolem cestování, které je členěno přehledně podle kontinentů a jednotlivých zemí – už žádné složité pátrání!

Všichni rádi cestujeme a čteme si zajímavé články z cest. Taky se o cestování rádi bavíme a zjišťujeme nové informace před naší další cestou. Sháníte spolucestovatele na nějakou expedici nebo jen tak parťáka či parťačku na víkendový výlet? Nebo jen chcete prodat nějaké vybavení, které už nepotřebujete? Nás tyhle věci už delší dobu trápily taky, a tak jsme se rozhodli, že je vyřešíme tak, že na webu spustíme diskuzní fórum.

Ano, víme, jedno velké diskuzní fórum už v ČR je, ale upřímně – vyznáte se v něm někdo a přijde vám přehledné? Budu upřímný – nám tedy bohužel moc ne!

A proto, že jsme nechtěli jen nějakou „lacinou“ náhražku, ale opravdu nějaký sofistikovaný systém, nakonec padla volba na phpBB fórum, které v dnešní době patří zcela bezpochyby ke špičce v oboru a nabízí opravdu široké možnosti jak pro správce, tak pro uživatele diskuzních fór. Sice je o to náročnější na administraci a vyžaduje více úsilí při správě, ale to, co děláme, nás baví a pevně věříme, že to vynaložené úsilí má smysl. Tím smyslem pro nás jste vy – naši čtenáři, kteří začnou diskuzní fórum používat a shledají jej užitečným zrovna tak jako my.

Pro začátek jsme pro vás připravili jen pár kategorií, které samozřejmě můžeme na základě vašich připomínek a nápadů bez problémů rozšířit, budou-li mít nějaký užitek pro nás pro všechny, proč ne…

Diskuzní fórum najdete na adrese forum.zivotnacestach.cz a odkaz na něj také úplně nahoře v menu na levé straně webu.

1 komentář u „Nové diskuzní fórum o cestování na adrese Forum.ZivotNaCestach.cz“

Komentáře