festival outdoorových filmů

Festival outdoorových filmů 2014

Rok se s rokem sešel a je tu již 12. ročník Mezinárodního festivalu outdoorových filmů. Ve 4 desítkách měst bude možné počínaje tímto týdnem zhlédnout mnoho zajímavých filmů v rámci této putovní soutěžní přehlídky.

Mezi filmy najdeme ty s horolezeckou tématikou, snímky z bikerského či lyžařského prostředí, podíváme se pod mořskou hladinu, do jeskyní, pralesa, na stolové hory či zhlédneme reportáže z některých extrémních závodů. Čeká nás toho však mnohem více.

Festival outdoorových filmů 2014 – co uvidíte

Jeden z filmů nás například zavede do velmi málo probádaných novozélandských jeskynních systémů (mimochodem články o Novém Zélandu naleznete tady) a pod zemský povrch nahlédneme i v krátkém filmu o znojemském podzemí (toto město jsme si představili v článku Znojmo – město na Dyji).

festival outdoorových filmů
Mezinárodní festival outdoorových filmů

Namátkou zmiňme, že v Praze festival proběhne od 20.11. do 6.12. na třech různých místech, v Brně od 8.11. do 9.11. (v Kongresovém centru na Výstavišti v termínu, kdy se zde současně koná veletrh Sport Life) či v Olomouci od 20.10. do 23.10. v kině Metropol.

Zde si prosím vyhledejte, co vás čeká ve vašem kině: program.

Oficiální web festivalu naleznete zde.

1 komentář u „Festival outdoorových filmů 2014“

Komentáře