22. cestovatelský festival Kolem světa 2014

V poslední době se se zajímavými cestovatelskými přednáškami, besedami a jinými obdobnými akcemi celkem roztrhl pytel. (Pozn. redakce: a to je moc dobře!)

Tentokrát tu máme pozvání na cestovatelský festival Kolem světa, který začne probíhat v jednotlivých městech počínaje polovinou března. Festival pořádají Karel Wolf (mohli jste jej potkat například v Olomouci na úterní přednášce o cestování po Vietnamu) a CK Livingstone. Jedná se už o 22. ročník, což je solidní tradice.

Jen namátkou bych vypíchl pár zajímavých tipů:

– Netradičně po Novém Zélandu

– Bolívie: půlrok mezi Indiány

– Stopem po Hedvábné stezce

– Šrí Lanka 3D

Ale je toho mnohem více. Čeká nás Ekvádor, Barma, Kanada, Nová Guinea, cesta škodovkou na hranice Číny a mnoho, mnoho dalšího.

Festival proběhne ve čtyřech městech. Na těchto odkazech můžete najít konkrétní program:

15. -16.3.2014 Praha

28.-29.3.2014 Olomouc

11.-12.4.2014 Plzeň

7.- 9.11.2014 Brno

 

Líbil se vám tento článek? Odměňte prosím naše autory za jejich práci lajkováním a sdílením tohoto článku, děkujeme!

 

Mám rád poznávání cizích zemí na vlastní pěst, překonávání určitých výzev, baví mě nasávat tu atmosféru, když je člověk v cizině a zapojuje do toho všechny smysly. Cestování přináší i určitý nadhled a větší soběstačnost…. O večerech a víkendech pak pro vás píšu články ze čtyř desítek navštívených zemí, včetně těch prozatím nepostižených masovou turistikou, jako jsou Nikaragua, Kambodža, Laos, Senegal či Gambie. Stejně tak vám s radostí a nadšením představuji krásná místa v naší rodné vlasti.
“ Zážitek nemusí být pěkný, ale silný, aby sis jej pamatoval.“– „Cestování je něco, co si nechcete nechat vzít.“ –„Všude se dá nějak domluvit.“

4 thoughts on “22. cestovatelský festival Kolem světa 2014”

    1. Tak ať se líbí. :- ) Mě se to nepodaří, míjí se to s pražskými veletrhy ForBIkes a Sportshow, na které se chystáme. Každopádně dnešní přednáška Bhútán právě s organizátorem festivalu R. Švaříčkem byla solidní předkrm. :- )

Napsat komentář