Žena klečící na svém plném batohu při jeho balení.

Seznam věcí, co si sbalit s sebou na cestu – formulář ke stažení ZDARMA!

Před nějakou dobou jsme se pustili do menšího seriálu, kde bychom rádi popsali všemožné i nemožné varianty výletů a destinací a návody, jak se na ně sbalit, co mít ideálně s sebou v batohu anebo co naopak s sebou vůbec netahat.

Když jsem se připravoval na cestu do Thajska, docela hodně jsem zvažoval, jestli nevyrazit úplně bez ničeho a vzít si s sebou jen příruční zavazadlo. A vlastně by se mi to téměř i povedlo, nebýt toho, že jsem už měl ale nakoupené nějaké repelenty, filtr na vodu a chtěl si vzít nějaké věci, jako např. tekutý obvaz nebo desinfekci, které jsou tekutiny a nechtělo se mi to na letišti řešit, balit do zvláštních sáčků atd. Navíc jsem byl i lehce za hranou schválené váhy, a tak jsem nakonec pár věcí raději dal k mým spolucestujícím do velkého batohu k odbavení.

Po návratu mě napadlo, dokud jsem měl ještě všechno v živé paměti, že by nebylo špatné konfrontovat původní seznam věcí, které jsem plánoval brát s sebou, s realitou a tím, jak moc jsem některé z nich potřeboval, a vytvořit na základě čerstvých zkušeností univerzální seznam věcí, který by se dal použít při dalších cestách tak, že bych si jej vytisknul a jen odškrtával.

Na základě toho vzniknul tento článek: Jak si sbalit batoh – díl 1. – Jak se sbalit do Thajska.

Thajsko - průvodce, notebook, víno
Thajsko – průvodce, notebook, víno

Člověk se někdy na cestu balí a připravuje i několik měsíců, což tedy neplatí zrovna o tom Thajsku, ale pak je dobré vědět, co všechno už si do batohu zabalil, aniž by jej musel celý zase vybalovat, a co má ještě shánět, kupovat atd.

A tak jsem si řekl, že podobnou věc určitě musí řešit spousta z vás, a rozhodl jsem se takový odškrtávací seznam pro naše čtenáře připravit a dát zdarma ke stažení, což jsem tenkrát také rovnou v tom původním článku slíbil a avizoval.

Tímto tedy plním daný slib.

Kliknutím na následující odkaz si můžete zdarma stáhnout k vytištění Seznam věcí co si chci sbalit / co už mám sbaleno ve formátu PDF. (890 kB).

Tento seznam vznikal pro konkrétní destinaci – Thajsko, a tak v něm jistě chybí spousta věcí, speciálně pro zimní výpravy apod. Pokud vám v něm něco bude chybět, klidně nám napište e-mailem, co do něj chcete doplnit, a my to na seznam rádi přidáme a seznam zaktualizujeme.

Na poslední stránce máte prostor pro psaní vlastních věcí a poznámek, který nám pak klidně můžete naskenovat a poslat, samozřejmě v nějakém rozumném formátu (JPEG) rozlišení (72 – 150 dpi) a objemu dat (100 kB – 2 MB).

Pokud se vám článek líbil, pak nás odměníte nejlépe příspěvkem na provoz webu a velmi potěšíte také lajkováním a sdílením našich článků.

Díky moc za vaši přízeň! 

3 komentáře u „Seznam věcí, co si sbalit s sebou na cestu – formulář ke stažení ZDARMA!“

Komentáře