Cross Club Praha, Holešovice

Cross Club Praha a jejich stroj času

O víkendu jsme byli tak trošku zapařit v Praze na Paul Van Dykovi. Když nám krapet vybouchlo ubytování a hledali jsme náhradní variantu, kde by šlo složit na 3 hodiny po návratu z klubu hlavu, padlo nakonec rozhodnutí na Holešovice s tím, že to budeme mít alespoň nad ránem blízko na hostel.

[wpgmappity id=“25″]

 

Cross Club Praha

Cestou na akci jsme narazili na vskutku zajímavé umělecké dílo před Cross Clubem, které opravdu zaujalo hned na první pohled a musel jsem si jej detailně nafotit. To si musel někdo opravdu hodně vyhrát!

Cross Club Praha, Holešovice
Cross Club Praha, Holešovice

Později jsem ty fotky nasdílel na FaceBooku a pár lidí mi psalo, co je to za vynález a kde to najdou, aby si to mohli nafotit. Kamarádka vtipně poznamenala, jestli se náhodou nejedná o stroj času, tak jsem to tak s dovolením pojmenoval, protože to vážně sedí.

Vím, že pro spoustu lidí z Prahy je to určitě velmi dobře známá věc, ale já objevil Ameriku a byl z toho vážně nadšený. A protože to zaujalo i pár dalších lidí, tak jsem se rozhodl, že to sem nakonec přece jen jako takový rychlý tip dám. Konec konců i tip na zajímavý objekt k fotografování může být dobrým tipem, jak se třeba na chvilku zabavit na cestách.

Dovnitř do Cross Clubu jsem se sice bohužel podívat nestihnul, ale už teď vím, kam povedou příště mé kroky jako první, až budu v Praze. Už jsem totiž slyšel, že interiér je ještě víc kosmický než jeho „skromná upoutávka“ před klubem. :-)

Cross Club Praha, Holešovice
Cross Club Praha, Holešovice

Líbil se vám tento článek? Odměňte prosím naše autory za jejich práci lajkováním a sdílením tohoto článku, děkujeme!

Komentáře