CESTA KOLEM SVĚTA: Praha → Vratislav

Ozval se nám další z našich čtenářů, který by se s vámi rád podělil o malý šestidílný seriál z cest, který natočil, a nechtěl by, aby upadl někde v zapomnění, a naopak by si přál, aby pomohl dalším lidem anebo aspoň trošku pobavil.

Seriál je o cestě kolem Baltského moře, na kterém projedeme mnoho zemí a měst. Ve videu najdete i informace, co si do jaké země přibalit do auta apod.

Celá cesta okolo Baltského měla podle Filipa přibližně 5 000 km. V prvním díle seriálu vám ukážeme město Wrocław (Vratislav).

Dozvíte se, co vám v autě na cestu do Polska nesmí chybět a jaká jsou pravidla silničního provozu. Ukážeme vám skvělý kemp, restauraci a zprostředkujeme vám atmosféru města!

Toto video nám poslal Filip Žídek s manželkou. Máte podobná videa z vašich cest a chcete se o ně podělit s ostatními? Pošlete nám na ně odkaz spolu se stručným komentářem a nějakou úvodní fotkou a my ta nejlepší z nich rádi zveřejníme.

Líbil se vám tento článek? Odměňte prosím naše autory za jejich práci lajkováním a sdílením tohoto článku. Nic vás to nestojí a autory i nás to potěší. Děkujeme!

1 komentář u „CESTA KOLEM SVĚTA: Praha → Vratislav“

Komentáře