Cestovatelský festival Letem světem 2017, Plzeň.

Cestovatelský festival Letem světem v Plzni startuje 4. února 2017

Už jste nalétali mnoho kilometrů po světě? Že ne? Nebo ano a rádi byste si to zopakovali? Pak přijďte na cestovatelský festival Letem světem. Čeká vás pestrá nabídka cestopisných fotoprojekcí v podání zkušených cestovatelů, hudební i taneční exhibice, zajímavosti, výstavy, exotické pokrmy, artefakty i tradiční setkávání s přáteli. Jsou zde připraveny i praktické workshopy pro celou rodinu.

V termínu 4. a 5. února 2017 se můžete těšit na v pořadí již 6. ročník Letem světem v Plzni.

V průběhu festivalu se můžete kromě zkušených cestovatelů také setkat s členy týmu No limits, kteří zde odprezentují výsledky své cesty do indické Himálaje a které festival Letem světem podporuje.

Cestopisné přednášky s projekcí

Malý Tibet, Jižní Amerika, Srí Lanka, Himálaj, jižní Indie, Makedonie, Austrálie, Severní Amerika, Ekvádor, Austrálie, Aljaška, Zambie, Norsko, Írán, Peru, JAR, Nepál, Indonésie, Kyrgyzstán a další…

Tématické workshopy a řízené diskuze

Cestovní medicína, přežití v přírodě, očkování do ciziny, seminář hry na digeridoo, taneční seminář afrických a orientálních tanců, bubenický workshop, příprava a filozofie čajů, seminář kávy, kurz vaření exotické kuchyně, praktický nácvik první pomoci, jak zorganizovat expedici, malování mandal, masáže, hudební workshop putování se zvukem.

Taneční a hudební vystoupení

Bollywood, arabské tance, tradiční indická hudba, australské digeridoo.

Výstavy fotografií a artefaktů

Jižní Indie, Peru, Kanada, No limits – Himálaj a další…

Prodejní a prezentační stánky

Orientální čajovna, kavárna a exotická jídla.

Doprovodný program

Masáže, aktivity a soutěže pro děti i dospělé, malování hennou, malování mandal.

Více informací najdete na oficiálních stránkách festivalu Letem světem.

Komentáře