Ladak, Indie

Volání přírody aneb Když už se nemůžete dočkat další cesty!

Jelikož se stále více lidí dožaduje toho, abychom jim o svých cestách vyprávěli, rozhodli jsme se připravit z každé země, kterou jsme navštívili, pěknou prezentaci. V některých zemích jsme dokonce začali natáčet i videa a z přednášek tak udělali multimediální přednášky. Máme radost, že ostatní cestovatele a nadšence zajímá život v cizích zemích, jejich kultura a zvyky, že chtějí vědět o místních pamětihodnostech, zajímavých místech, turistických atrakcích, ale také neprobádaných koutech těchto zemí.

Rozhodli jsme se proto tyto přednášky nabízet komukoliv, a to i soukromě, například při oslavě narozenin, jako dárek současně s levnou letenkou, kterou jsme mu vyhledali, ale také pro firmy, školy, skupiny, sdružení apod.

DSC_1052

Nechceme si krásy našeho světa nechávat jen pro sebe a rádi budeme motivovat i další zapálené cestovatele, ale také možná lidi, kteří nemají možnost se do těchto koutů světa podívat, nicméně chtějí se alespoň na krátkou chvíli zasnít a octnout se na daleké pláži, horách anebo ve vysněném městě.

DSC_1127

Seznam všech přednášek včetně krátkého popisu a několika fotografií, které poté uvidíte v připravených prezentacích, naleznete na www.volaniprirody.cz.

Standardní doba přednášky je 1,5 hod, nicméně lze domluvit na požádání kratší nebo delší časový rámec. Nakombinovat lze i několik přenášek dohromady (u všech je uvedena časová dotace).

Moc se těšíme na všechny reakce, podněty, nápady a objednávky.

Jirka Hošek a Martin Žahourek

www.volaniprirody.cz
info@volaniprirody.cz

2 komentáře u „Volání přírody aneb Když už se nemůžete dočkat další cesty!“

  1. Pěkná nabídka a myslím si, že ji využije i spousta nadšených cestovatelů. Palec nahoru za super nápad.

    1. Dekujeme Ivco za opet skvely komentar! Ano, my mame same skvele napady a budou jeste lepsi, doufam! P.S. Nashle zitra po 6. na CT2 v Dobrem ranu! ;-)

Komentáře