Dobrodružství stopaře Moodyho – Evropské dobrodružství

Dobrodružství stopaře Moodyho – Evropské dobrodružství

Kniha Dobrodružství stopaře Moodyho, o které jsme se zmínili před nějakou dobou na našem Facebooku a žádali jsme vás o podporu na jejím crowdfundingovém projektu, spatřila světlo světa.

A to i přesto, že se crowdfundingová kampaň nevydařila úplně tak, jak jsem si přál. Nakonec jsem se rozhodl knihu vydat elektronicky a vyhnout se tak celé té finančně nákladné taškařici s tiskárnou a všemi možnými povinnostmi okolo. A přeci jenom, ušetřil jsem několik stromů a tak jsem eko! Aspoň takto!

Dobrodruzstvi stopare Moodyho
Dobrodružstvi stopaře Moodyho

[button font_size=“20″ color=“#00c12e“ text_color=“#ffffff“ icon=“check“ url=“https://www.zivotnacestach.cz/produkt/jason-moody-dobrodruzstvi-stopare-moodyho-evropske-dobrodruzstvi/“ width=““ target=“_blank“]Koupit knihu[/button]

Co vás v knize čeká?

Kniha je stejně jako můj život plná dobrodružství, ale i zvratů a takových těch malých/velkých cestovatelských zázraků. Jako stopař, který brázdí Evropu křížem krážem, jsem takových zázraků již zažil nespočet a věřte mi, že jedna kniha by na to nestačila. I když možná ano. Musela by však mít tak sto tisíc stránek. No a kdo by to pak četl? Takhle jsem pro vás připravil přes dvě stě stránek zážitků z mých cest. Formou vyprávění, ale také formou přímého vtažení do děje se čtenář stane téměř mým spolucestovatelem. A to i přesto, že bude cestovat pouze ve své fantazii.

Někoho má kniha zcela překvapí a zaujme, pro někoho to však může být prostá nuda. Nechci tvrdit, že je to dokonalé dílo, a ani nemohu, nejsem žádný profi pisálek a ani za mnou nestojí žádné velké nakladatelství, mé dílo tak neprošlo žádnou profesionální korekturou. Jsem jenom obyčejný člověk, který psal pro lidi. A tak doufám, že to tak také budete brát. Pokud se vám kniha dostane do ruky, berte to tak, že jsme si zrovna sedli ke stolu v hospodě, objednali jsme si třeba dobré pivo a celý večer vám budu vyprávět o svém životě na cestách. :)

Suma sumárum

Dobrodružství stopaře Moodyho je více než třicet tisíc kilometrů dobrodružství a bohémského vandráctví po Evropě. Není to cestopis. Není to ani veledílo. Je to spíše směska příběhů o tom, jak život na cestách (ne)šel. O tom, jak se dá zevlovat po celé Evropě a neutratit při tom skoro ani cent. Jsou to příběhy podané tak nějak pěkně „vod huby“, stejně tak jako bych je vyprávěl v hospodě u stolu. Někoho to může pohoršit, někdo si vzpomene na své punkové mládí. Prostě za tím nehledejte dokonalost, nemějte očekávání, protože ta přinášejí zklamání. Zkrátka do toho tobogánu se mnou skočte a doufejte, že tam někde dole bude skvělý pocit z dobře utraceného času.

Počet stran: 287

Formáty: Po zaplacení si budete moci knížku stáhnout v jednom ZIP balíčku, který obsahuje všechny tyto formáty: MOBI, EPUB, PDF.

Moc děkuji za vaši podporu zakoupením mé knihy.

[button font_size=“20″ color=“#00c12e“ text_color=“#ffffff“ icon=“check“ url=“https://www.zivotnacestach.cz/produkt/jason-moody-dobrodruzstvi-stopare-moodyho-evropske-dobrodruzstvi/“ width=““ target=“_blank“]Koupit knihu[/button]

1 komentář u „Dobrodružství stopaře Moodyho – Evropské dobrodružství“

Komentáře