Petr Slavík v tričku ŽivotNaCestách.cz

Petr Slavík: Svatojakubská pouť dnes právě začala

Dnes, tedy konkrétně 28. dubna 2014, vyrazil Petr Slavík, jeden z našich autorů webu ŽivotNaCestách.cz, cestovatel, začínající spisovatel, dobrodruh a kamarád, na Camino de Santiago – Svatojakubskou pouť do města Santiago de Compostela ve Španělsku.

Petr Slavík v tričku ŽivotNaCestách.cz

Petr mi slíbil, že jakmile bude příležitost, tak se ozve a připraví pro vás aktuální informace z jeho cesty. Díky tomu vás budeme schopni prostřednictvím webu ŽivotNaCestách.cz informovat o jeho zážitcích, zkušenostech i pocitech, jaké na své pouti bude prožívat. Tak budete alespoň částečně při tom a tu a tam sledovat jeho 3 000 km dlouhou pouť, na kterou se právě dnes vydal.

Petr Slavík - Nekončící cesta
Petr Slavík – Nekončící cesta

 

Nedávno Petrovi vyšla jeho první kniha s názvem Nekončící cesta (klasická tištěná kniha) anebo Nekončící cesta (e-book),  které prostřednictvím předešlých dvou odkazů můžete rovnou zakoupit a kde Petr popisuje jeho 3 000 km dlouhou cestu po 4 státech USA. O pár dnů později po vydání knihy vyráží na pouť dlouhou přibližně stejný počet kilometrů, jako by se mu číslo 3 000 stalo osudným a jako by chtěl dostát názvu jeho první knihy a pokračovat tak v jeho nikdy nekončící cestě.

Díky poměrně vysokým výdajům za vydání jeho knihy v tištěné podobě musel ale bohužel vyrazit jen opravdu s pár korunami v kapse (konkrétně 2 000 Kč, což já osobně považuji za poměrně slušné dobrodružství už samo o sobě, neřku-li šílenství) s tím, že na 100 % spoléhá pouze a jenom na výtěžek z prodeje jeho knihy, ze kterého bude žít na jeho pouti a ze kterého si bude po celou dobu kupovat jídlo a pití.

Proto jsme se s Petrem dohodli, že se mu pokusíme pomoci prodejem knihy tady na webu a že budeme nabízet jak tištěnou, tak elektronickou verzi knihy. Je tedy na vás, jakou formu knihy preferujete, každopádně zakoupením kterékoliv z nich Petrovi opravdu velmi pomůžete.

Petr - batoh už je sbalený, jak se patří, Svatojakubská mušle na svém místě, vlajka je připravena, může se vyrazit!
Petr – batoh už je sbalený, jak se patří, svatojakubská mušle na svém místě, vlajka je připravena, může se vyrazit!

Obě verze knihy jsou dostupné již teď. Elektronická vám bude doručena dříve, ušetříte naše lesy, nebudete platit poštovné a ještě podpoříte Petra na jehou pouti a přispějete také na provoz webu ŽivotNaCestách.cz. Tištěná verze zase vrátí Petrovi snad alespoň část vložených peněz do její přípravy a tisku.

Pro tolik dobrých věcí najednou už se o tom vyplatí uvažovat, co říkáte? ;-) Hned po zaplacení přes PayPal vám přijde e-mailem potvrzení o nákupu s odkazem ke stažení knížky ve formátu PDF. V případě nákupu tištěné verze budeme knihu expedovat hned po připsání platby na náš účet. Nákup můžete samozřejmě realizovat jak přes PayPal, tak i bankovním převodem na náš účet.

Pro lepší představu, jak Petr píše, se můžete podívat na Petrovy publikované články.

Jelikož vám, našim čtenářům, věříme, sázíme na vaši počestnost, a proto jsme nijak neřešili žádné ochrany proti sdílení. Poprosíme vás, abyste opravdu tuto knihu nikde nešířili, protože tak připravujete nejen Petra o každou korunu, kterou bude na jeho cestě opravdu velmi potřebovat, ale také sami sebe o spoustu krásných a zajímavých článků, které díky těmto financím bude Petr moci psát z jeho cesty.

Děkujeme, že hrajete fair play a přejeme příjemné čtení!

1 komentář u „Petr Slavík: Svatojakubská pouť dnes právě začala“

Komentáře