Petr Slavík: Okradli mě o doklady a kreditku, vracím se domů!

Tak tady máme první update z Petrovy cesty a hned musíme začít bohužel velmi negativně a špatnou zprávou, ale i to se někdy stává.

Včera byl Petr nejspíše někde v Plzni okraden o příruční tašku, ve které měl doklady, pojištění a platební kartu. To, že byl okraden, se dozvěděl až někde uprostřed lesa ve stanu, do kterého tekla proudem voda, když hledal své příruční zavazadlo.

Musel se vracet zpátky do Plzně s tím, že chtěl přespat na nádraží, odkud jej vyhodila ochranka a ocitnul se zcela v pasti. Momentálně již ale sedí ve vlaku směrem z Prahy domů, který zaplatil ze zbytku peněz a daru od nějakého hodného pána.

Dnes Petr napsal toto:

„Muj vylet prerusilo ukradeni prirucniho zavazadla s kreditkou a doklady. Zrovna sedim ve vlaku z Prahy, ktery jsem zaplatil ze zbytku penez a daru od hodneho pana. Kupodivu uz nejsem ani nastvany. Co se melo stat, se stalo a duvod to urcite ma.

Musim rict, ze jsem toho za ty dva dny prozil opravdu dost, napriklad kdyz jsem se o okradeni dozvedel ve stanu, do ktereho teklo, uprostred lesa pri velke bource nebo o reseni spani v 11 vecer uprostred Plzne.

Pozdeji o tom napisu, az budu u pc. Cely pocit, ktery jsem citil na zacatku cesty, si schovam na pozdeji. Alespon stihnem udelat poradny krest Nekoncici ceste, coz? Nakonec se vlastne az tolik nestalo. Tak cau za par hodin doma (hrusi to kolo neklapne).“

Jakmile se Petr vrátí domů, tak o jeho nepříjemné příhodě jistě napíše nějaký článek a popíše vše trošku více detailněji, včetně pár fotek, které stihnul pořídit, a hlavně jeho dalších plánů…

Jak se bude vyvíjet Petrova další cesta, vyřídí si znovu všechny doklady a vyrazí na svoji cestu o několik dní nebo týdnů později? Sledujte spolu s námi další vývoj jeho cesty, která byla takhle nečekaně přerušena hned první den. :-(

Držíme mu palce, ať se vše brzy vyřeší a hlavně ať jej tato negativní zkušenost neodradí, aby se vydal na svoji cestu znovu. O to více teď bude potřebovat naši a především také vaši podporu, kterou mu můžete poskytnout zakoupením některé verze jeho knížky v našem mini e-shopu, který jsme připravili jen na Petrovu podporu.

2 komentáře u „Petr Slavík: Okradli mě o doklady a kreditku, vracím se domů!“

Komentáře