10 NEJ známých cestovatelů

10 NEJ známých cestovatelů

Vážení čtenáři, přichystali jsme si pro vás nový seriál. Již za pár dnů vám začneme představovat nejznámější české cestovatele, kteří vám prozradí svá cestovatelská NEJ! Můžete se těšit na jejich nejdrsnější zážitky z cest, na to, co jim nejvíce chutná, kde pobývali nejdéle či jak a kam nejraději cestují. Každý z dotázaných cestovatelů nám představí svých (nejméně) 10 cestovatelských NEJ.

Už teď vám můžeme prozradit, že první otázky nám zodpověděl “lovec příšer” Vojtěch Alberto Sláma – publicista, zoolog, cestovatel, autor filmového dokumentu Po stopách amazonských a knih s názvy jako Záhadná monstra či Hon na vodní příšery. Byl zatčen v Gambii, setkal se s brazilskými indiány, rád plave s říčními delfíny… Proč byl zatčen právě v Gambii? Jaká je jeho nejoblíbenější cizokrajná kuchyně? To již brzo zjistíte ze zodpovězené ankety.

Oblíbená aktivita Vojtěcha Alberta Slámy - plavání s růžovými říčními delfíny v Amazonii
Oblíbená aktivita Vojtěcha Alberta Slámy – plavání s růžovými říčními delfíny v Amazonii

Hned následně poznáme 10 NEJ Michala Vičara, jenž objel svět ve Škodě 1000 MB. Dozvíme se, jaké jméno mělo jejich embéčko. Zjistíme, jaká jsou jeho nejoblíbenější města či jaké pivo má nejraději, ale také jaké mu na cestách vůbec nechutnalo.

Jedna z našich výběrových anketních otázek zní : Nejzajímavější zážitek s policií či jinou ozbrojenou složkou. Michal Vičar spolu se svým bratrancem a jejich embéčkem si takových setkání užili poměrně dost.
Jedna z našich výběrových anketních otázek zní: Nejzajímavější zážitek s policií či jinou ozbrojenou složkou. Michal Vičar spolu se svým bratrancem a jejich embéčkem si takových setkání užili poměrně dost.

Sledujte tedy náš web a zjistíte, jak známí cestovatelé žijí svůj život na cestách a jaká jsou jejich NEJ.

Líbil se vám tento článek? Odměňte prosím naše autory za jejich práci lajkováním a sdílením tohoto článku, děkujeme!

2 komentáře u „10 NEJ známých cestovatelů“

Komentáře