Wake Merkur Opening

Wake Park Merkur, Autokemp ATC Merkur Pasohlávky, Jižní Morava

Jižní Morava bude mít svůj wake park!

Pokud patříte mezi nadšence wakeboardingu a bydlíte na Jižní Moravě anebo se tady třeba jen chystáte strávit dovolenou, pak vás jistě tato informace potěší. Do teď, pokud jste si chtěli zařádit na vodě, ať už na prkně nebo vodních lyžích, moc možností jste tady v okolí na výběr neměli.

Stávající možnosti wakeboardingu v okolí

Osobně vím jen o wakeboardingu u Bratislavy na Zlatých Pieskoch, ve Vídni na Donauinselu a na Balatonu v kempu v Balatonfüred, kam většinou místní za tímto sportem jezdívali. To je ale pro spoustu lidí pořád celkem z ruky. Nově otevíraný Wake Park Merkur, který je přímo v areálu autokempu ATC Merkur na Pasohlávkách, by ale celou situaci mohl výrazně změnit. Pro spoustu lidí to bude jistě mnohem dostupnější místo než ta, na která za wakeboardingem jezdili doteď.

Oficiální zahájení provozu již zítra!

Zítra, tedy v sobotu 10. srpna 2013 se oficiálně Wake Park Merkur otevře široké veřejnosti. Provozovatelé si připravili celodenní program, exhibici českých jezdců, soutěž o best trick a spoustu dalších věcí.

Program zahájení provozu – Wake Park Merkur Opening

Největším tahákem asi bude exhibice wakeboardingové top star Nicka Daviese, který se v průběhu dne představí v hned několika exhibičních vstupech kombinovaných s autogramiádou. Na závěr je připravena premiéra filmu AWAKE a po ní open air party.

Jak se do Wake Park Merkur dostanete:

Jak se na Wake Park Merkur dostanete
Jak se do Wake Park Merkur dostanete

Je to teprve týden, co se otevřel ve stejné lokalitě údajně nejmodernější zábavní park v České republice – Aqualand Moravia, o kterém máme připraven článek na tento víkend, a už se to tady začíná postupně hezky rozjíždět. A podle mě je to dobře, že máme zase nějakou další věc, kterou může Jižní Morava a vodní dílo Nové Mlýny nabídnout jak místním, tak turistům. Palec nahoru a ať to skáče a lítá!

Líbil se vám tento článek? Odměňte prosím naše autory za jejich práci lajkováním a sdílením tohoto článku, děkujeme!

Komentáře