Vyhraj Apple iPod v soutěži s webem Život na cestách

Připravujeme pro vás soutěž o Apple iPod k oslavě 1. narozenin!

Milí a opravdu velmi vážení čtenáři, cestovatelé, přátelé a kamarádi! Je mi velkou ctí oznámit, že se blíží první výročí, kdy web ŽivotNaCestách.cz spatřil světlo světa a vyšel na něm první článek!

Jsem opravdu nesmírně hrdý a šťastný, že vás o tomto prvním výročí můžu informovat v takovém množství, o kterém se mi v době, kdy jsem web spouštěl, opravdu ani nesnilo.

Z původní myšlenky komunitního webu pro pár přátel a známých, kde jsem chtěl, abychom se měli možnost vzájemně inspirovat krásnými místy z našich cest a taky se, co si budeme nalhávat, trošku pochlubit svými fotkami a místy, o které se tak rádi podělíme s ostatními, se tak postupně ŽivotNaCestách.cz rozrostl do skutečně velmi solidní a početné komunity a co víc – do komunity opravdových milovníků cestování.

Mám z vás opravdu velkou radost a těší mě, že nám zůstáváte věrní a pravidelně čtete, lajkujete a sdílíte naše články, protože právě díky tomu se tak o nás mohli dozvědět vaši další přátelé a přátelé vašich přátel a… znáte to, není nic lepšího, než dostat doporučení z úst nějakého přítele, kterému člověk věří.

A proto bych vás chtěl poprosit, abyste nás lajkovali a sdíleli s přáteli i nadále, protože je to jedna z mála odměn, které nám můžete dát. Nic vás to nestojí a nás to rozhodně potěší, protože máme zpětnou vazbu a vidíme, že všechna ta naše dřina má nějaký smysl a stojí rozhodně za to ji dělat.

Jako takové malé poděkování za vaši přízeň jsem pro vás připravil k našemu výročí soutěž o jednu drobnou, ale snad přece jen užitečnou a radostnou cenu – APPLE iPod Shuffle, pro který jsem se nakonec rozhodnul jakožto věrného společníka na cesty, protože je malý a lehký a navíc – bez hudby jako by člověk ani nebyl! A batohů a všeho vybavení doma máte jistě všichni více než přehršle!

Pokud se nám podaří, budeme snad mít ještě i nějakou drobnější cenu útěchy kromě 1. místa a taky chystáme ještě představení pár drobných změn, ale to už teď opravdu hodně předbíhám.

Jestliže se chcete naší soutěže zúčastnit, doporučuji si u naší stránky ŽivotNaCestách.cz na FaceBooku zapnout volbu „Dostávat upozornění“ pod tlačítkem „To se mi líbí“, jak upozorňujeme v titulní fotce na naší FB stránce, protože oficiální spuštění soutěže budeme oznamovat na FaceBooku!

Jakmile bude soutěž zahájena, budeme postupně vyhlašovat 3 soutěžní otázky, a pokud nám na ně pošlete správné odpovědi, budete zařazeni do losování o hlavní výhru naší soutěže – Apple iPod Shuffle.

Podmínky soutěže a jak se do soutěže zaregistrovat se dozvíte v den jejího spuštění, tak buďte pozorní a sledujte bedlivě naše aktualizace stavu! ;-) Víc už vám neprozradím a nezbývá mi, než popřát hodně štěstí a říct, že nás vážně potěšíte, pokud se nám s vaší výhrou poté nafotíte někde na cestách a pošlete nám fotku anebo rovnou nějaký hezký článek z vašich cest!

Současně berte prosím tento článek jako takovou malou omluvu za to, že aktualizace obsahu na webu v posledních dnech trošku vázne, ale máme plné ruce práce s přípravami soutěže a určitě vám to všechno co nejdříve zase vynahradíme! ;-)

Za celý tým autorů webu ŽivotNaCestách.cz,
Kamil Pichler

 

1 komentář u „Připravujeme pro vás soutěž o Apple iPod k oslavě 1. narozenin!“

Komentáře