Archiv štítku: Soutěž

Soutěž o víkend pro 2 osoby na Orlické přehradě zdarma!

ŽivotNaCestách.cz vám ve spolupráci se slevovým portálem www.NewGo.cz přináší exkluzivní soutěž o pobyt na Orlické přehradě pro dvě osoby na celý víkend zcela zdarma! Pokračování textu Soutěž o víkend pro 2 osoby na Orlické přehradě zdarma!

Soutěž o vstupenky na cestovatelsko-hudební festival Podzimní Ozvěny, Ostrava

Minulý týden ve středu jsme vás informovali o blížícím se termínu cestovatelsko-hudebního festivalu Podzimní Ozvěny, ke kterému se váže i tento příspěvek. Podařilo se nám pro čtenáře webu ŽivotNaCestách.cz získat 5 volných vstupenek na tento festival, o které bychom se s vámi rádi podělili, a tak jsme se rozhodli, že o ně uspořádáme menší a jednoduchou soutěž. Tak pojďme na to, co říkáte?! Pokračování textu Soutěž o vstupenky na cestovatelsko-hudební festival Podzimní Ozvěny, Ostrava

1. soutěžní otázka o Apple iPod Shuffle a možnost soutěžit i bez sociálních sítí!

Před pár dny jsme na našich stránkách vyhlásili soutěž o Apple iPod Shuffle k oslavě 1. narozenin webu ŽivotNaCestách.cz, do které se můžete zapojit tím, že lajknete a budete sdílet odkaz na článek na Facebooku nebo Google+.

Pokračování textu 1. soutěžní otázka o Apple iPod Shuffle a možnost soutěžit i bez sociálních sítí!

Soutěž o Apple iPod Shuffle k oslavě 1. narozenin webu ŽivotNaCestách.cz

Tak a je to tady! Slibovaná soutěž o Apple iPod Shuffle k 1. výročí webu ŽivotNaCestách.cz je tady. Slíbili jsme vám, že v den spuštění naší soutěže vám oznámíme také její podmínky, je to tak?  Pokračování textu Soutěž o Apple iPod Shuffle k oslavě 1. narozenin webu ŽivotNaCestách.cz

Připravujeme pro vás soutěž o Apple iPod k oslavě 1. narozenin!

Milí a opravdu velmi vážení čtenáři, cestovatelé, přátelé a kamarádi! Je mi velkou ctí oznámit, že se blíží první výročí, kdy web ŽivotNaCestách.cz spatřil světlo světa a vyšel na něm první článek! Pokračování textu Připravujeme pro vás soutěž o Apple iPod k oslavě 1. narozenin!