Guest House Plitvička

Guest House Plitvička – ubytování v národním parku Plitvická jezera, Chorvatsko

Rezervace a cena ubytování v národním parku Plitvická jezera

Při naší nedávné fotoexpedici do NP Plitvická jezera jsme se na poslední chvíli rozhodli, že vyzkoušíme jen tak cvičně najít a zabookovat nějaké rozumné ubytování, abychom si lehce usnadnili příjezd a nemuseli v noci někde pátrat po ubytování.

Přes Booking.com jsem tedy za použití platební karty zarezervoval vcelku příjemně vyhlížející penzion Guest House Plitvička. Cena za třílůžkový pokoj hlásala 80 euro, což nám přišlo rozumné, a svojí polohou byl penzion evidentně kousek od národního parku, kam by se mělo dát podle mapky dojít bez problému i pěšky. Pro jistotu jsem napsal e-mail, že budeme teprve vyrážet z ČR a přijedeme tak nejspíš někdy lehce před půlnocí, a vydali jsme se na cestu.

Příjezd do penzionu Guest House Plitvička

Cesta proběhla celá bez sebemenšího problému či zdržení. Těsně před naším příjezdem, někdy kolem 23:15 v noci, mi zvonil mobil – paní majitelka volala, aby se ujistila, že nebloudíme a můžeme její penzion bez problémů najít. Ptala se, kdy přibližně dorazíme, aby nás čekala. Řekl jsem jí, že už jsme kousek od penzionu, a asi za 2 minuty jsme opravdu dorazili na místo.

Ptali jsme se a penzion je nedaleko vstupu, a tak jsme na druhý den mohli hned po snídani vyrazit rovnou do parku. Původně jsme chtěli vyrazit pěšky, ale nakonec kvůli věcem, blokování parkovacího místa u penzionu apod. jsme jeli autem. Ukázalo se, že opravdu zbytečně, protože jsme popojeli asi 800 m a auto zase odstavili a pokračovali pěšky.

Hodnocení penzionu Guest House Plitvička, cena za ubytování a snídani

Penzion byl krásný, čistý a útulný. Je to evidentně novostavba, takže je vše opravdu ještě zánovní. Náš pokoj nebyl původně trojlůžko, ale paní domácí nás na to upozornila předem a za přistýlku, která byla ale normální plnohodnotná postel, jen trošku vadila při otevírání dveří na terasu, nám sama od sebe automaticky nabídla slevu 10 euro.

Zároveň se zeptala, na kolik hodin chceme připravit snídani, a tak jsme všichni nabyli mylného dojmu, že máme snídani v ceně. Snídaně byla bohatá a dobrá, ve formě švédských stolů, ale na účtu se objevila jako dodatečných 7 euro na hlavu, na což nás nikdo neupozornil. Žádná tragédie, ale kdyby na to upozornila, dal bych penzionu 5 bodů z 5 možných. Takhle musím dát ale bohužel jen 4, protože se nemůžu zbavit dojmu, že to zatajení ceny snídaně byl tak trošku záměr.

Na penzionu je zdarma WiFi připojení k internetu.

Guest House Plitvička – kontakt

Adresa: Mukinje 56, 53231 Plitvička Jezera

[wpgmappity id=“54″]

 

Mapa a rezervace na Booking.com: http://www.booking.com/hotel/hr/vila-plitvicka.html

Líbil se vám tento článek? Odměňte prosím naše autory za jejich práci lajkováním a sdílením tohoto článku, děkujeme!

1 komentář u „Guest House Plitvička – ubytování v národním parku Plitvická jezera, Chorvatsko“

Komentáře