Spolehlivý kufr aneb Co dělat, když vás zradí cestovní zavazadlo

Tak, a je po dovolené. Letadlo šťastně přistálo na pražském letišti a naše parta se pomalu zvedá ze sedadel. Jenom Miloš sedí pořád zabořený v sedačce a po dvou velkých vodkách se mu nechce vstát. Letuška mu elegantně domlouvá, že už je čas vystupovat, on z ní zase mámí telefonní číslo a slibuje, že i s číslem urychleně vyklidí prostor letadla. Vše je ale marné – letuška nejen že mu telefon neřekne, ale neukázněného pasažéra rázně vykáže ven, i s krásným úsměvem na rtech…

S klukama lítáme každoročně v září na týden do Egypta a pomyslně tak ukončujeme letní sezónu. Jsou to poslední bezstarostné dny a všichni si je náležitě užíváme. Vtípky a kanadské žertíky neberou konce a já si říkám, jestli kdy vůbec dospějeme. Kromě mých bývalých spolužáků z vysoké tvoří náš sehraný tým i moji dva bráškové, kteří se ani ve třiceti nepřestali škádlit jako malé děti.

march-luggage-airport

A právě když se pošťuchovali při čekání na zavazadla, ozve se z amplionu jméno mého staršího bratra Michala, aby se urychleně dostavil na přepážku zavazadel a vyřídil reklamaci svého poškozeného kufru. Solidárně jdeme všichni s ním a mladší brácha Luděk se mu cestou škodolibě směje. Ovšem ne na dlouho. Už z dálky se na nás šklebí ne Michalův, ale právě Luďkův rozmlácený kufr a jeho věci jsou poházené všude kolem…

A tak se mám po čase zase možnost přesvědčit, že stále platí staré známé pořekadlo ”Kdo jinému jámu kopá…”, ale také že “Nejdražší nemusí být vždy nejlepší…”. I když si Luděk pořídil vskutku luxusní kufr od jedné z nejdražších značek, tak jako tak se nevyhnul problémům s poškozeným zavazadlem. Jestliže se stejně jako on potýkáte každoročně s podobným problémem, je možná na čase popřemýšlet, do jakého kufru se opravdu vyplatí investovat a kde jen zbytečně připlácíte za značku.

Jestliže se porozhlédneme kolem a budeme vybírat z nabídky renomovaných firem, jako jsou například Samsonite anebo American Tourister, určitě narazíme i na značku March, která je neméně kvalitní jako kufry zmiňované konkurence, ale cenově jsou kufry March mnohem příznivější. Nizozemská značka March sice existuje na trhu poměrně krátkou dobu, ale může se těšit nebývalé oblibě mnoha zákazníků a za svou desetiletou éru působení si získala renomé výrobce, který za přijatelné ceny poskytuje tu nejvyšší kvalitu.

march-luggage-03

V první chvíli každého jistě napadne, jak je možné, že je jedna ze značek kvalitních zavazadel levnější než konkurence. Odpověď je velmi prostá – značku založil bývalý ředitel společnosti Samsonite, která se rovněž zabývá výrobou cestovních zavazadel, a využil tak znalostí ze svého dlouholetého působení u konkurence. Zakladatel značky March chce nabídnout zákazníkům cestovní zavazadla, která jsou velmi kvalitní, ale v současnosti jsou také výrazně levnější než jiné odolné kufry známých značek.

march-luggage-02

Zavazadla March se mohou pochlubit originálním designemnízkou hmotností a praktickými detaily, které ocení snad každý cestovatel. V sortimentu této značky se nachází především kufry textilní a kufry skořepinové. Textilní kufry jsou velmi lehké a co je důležité, mohou ve většině případů až o čtvrtinu zvětšit svůj objem. Vysoce kvalitní skořepinová zavazadla jsou zase vyráběna z nejkvalitnějších materiálů, jako je ABS plast či polykarbonát. Tento vysoce spolehlivý kufr je vybaven speciálními hladkými kolečky, která umožňují tichý bezproblémový pojezd a jednoduchou manipulaci, takže cestování s těmito kufry je pohodlné i s velkým nákladem. Většinu kufrů je možné zabezpečit pomocí integrovaného TSA zámku, nebo alespoň zámku kombinačního, takže je možné cestovat i s cennými předměty.

march-luggage-05

I další výběr ze sortimentu cestovních zavazadel je vskutku bohatý. Jestliže hledáte vhodný kufr do letadla nebo kufr na dovolenou strávenou v naší domovině, potom je značka March vcelku dobrým tipem ke koupi. Cestování v letadle vám navíc usnadní i fakt, že nejmenší kufry jsou vyráběny v souladu s požadavky na palubní zavazadlo většiny leteckých společností.

march-luggage-04

Produkty March jsou vyráběny podle nejvyšších a nejmodernějších standardů, přičemž všechny surové materiály i výrobní procesy podléhají náročným kontrolám kvality. Každý vyvinutý produkt je pečlivě testován v laboratořích a testovacích centrech. Zátěžovým testům podléhají jednotlivě všechny komponenty zavazadel (kolečka, materiály, výsuvná teleskopická rukojeť, držadla), a tak je pětiletá záruka na všechny produkty sama o sobě garancí kvality a dalším důvodem, proč je kufr March tak vyhledávaný.

Pokud se rozhodnete opatřit si kvalitní kufr za příznivou cenu, máte jistě na výběr z mnoha možností. Jednou z nich je určitě i značka March, která se na trhu s cestovními zavazadly nabízí a výrobky se každoročně účastní nejrůznějších anket a soutěží, které jsou vyhodnocovány na základě ohlasů dotázaných spotřebitelů. Při nákupu dbejte i na to, aby obchod, kde se pro zakoupení zboží rozhodnete, byl autorizovaný prodejce, který je vždy zárukou kvality zboží a bezproblémového obchodu.

Jedním z takových je i obchod Delmas.cz, který má s prodejem koženého zboží a cestovních zavazadel dlouholeté zkušenosti a kde vám proškolený personál s nákupem jistě poradí. Zboží u tohoto prodejce můžete zakoupit v e-shopu na jeho stránkách, ale i v kamenných prodejnách, které sídlí v Praze ve Vodičkově ulici a v Metropoli Zličín.

Líbil se vám tento článek? Odměňte prosím naše autory za jejich práci lajkováním a sdílením tohoto článku, děkujeme! 

Komentáře